Bilgi hattı: 0850 650 33 33

Kent Temizliği & Çöp Toplama

Kent Temizliği & Çöp Toplama

Firmamız, kent temizliği hizmeti kapsamında, çöp toplama hizmeti, tıbbi atık toplama hizmeti, endüstriyel atıkların toplanması, moloz toplama, araçlı ya da araçsız olarak caddelerin ve sokakların temizlenmesi hizmetlerini vermektedir.

Geniş makina parkı ve deneyimli kadrosu ile cadde ve sokakların, parkların, bahçelerin temizlenmesi, çöplerden arındırılması, boş alanlarda biriken çöplerin, atıkların alandan arındırılması hizmetleri için firmamıza güvenebilirsiniz

Çöp toplama hizmeti olarak, hizmet türüne ve kapsamına göre araçlı ya da araçsız şekilde hizmet sunmaktayız. Buna göre, sokakların ve buna benzer yerlerin tek tek temizlenmesi noktasında, personelimiz, özel giyimleri ile malzemeleri, cihazları ile toplama ve temizlik yapmaktadır. Sadece toplamak değil, alanların mikropların ve bakterilerden korunması için işlem yapılmaktadır. Kanserojen içermeyen özel dezenfektanlar ile ortamın steril olmasını da sağlamaktayız.Araçlı çöp toplama hizmeti noktasında, donanımlı araçlarımızla eksiksiz ve sistematik hizmet sunduğumuzu belirtelim. Programlı ve düzenli çalışmak en önemli prensibimizdir. Kurumlarla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde, her zaman aynı saatte, çalışma disiplinimizden ve veririmizden asla ödün vermeden hizmet sunarız.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi için Bizi Arayabilirsiniz

0850 650 33 33